“Planeta psów” – promocja książki Łukasz Loskota

Tarnogórska Fundacja Kultury i Sztuki wraz z Galerią Inny Śląsk zaprasza na spotkanie promujące najnowszy tom wierszy Łukasza Loskota. Łukasz Loskot (ur. 1983) ? poeta, autor tomików: ?Poezja na kartki?, ?Modlitwa złodzieja”, ?Przy Nadziei?. Wokalista zespołu Toonel. Laureat wielu konkursów literackich. Jego najnowsza książka ?Planeta psów? ukazała się w wydawnictwie Tarnogórskiej Fundacji Kultury i Sztuki. Autor postanowił spotkać się ze swoimi czytelnikami na końcu świata ? czyli 21.12.12 r. o godzinie dwudziestej w Galerii Inny Śląsk. Serdecznie zapraszamy.

Wieczór promujący najnowszy tomik Łukasza Loskota + Koncert Zespołu Toonel.

Wstęp 10 zł* *w cenie książka i płyta zespołu