Rozstrzygnięcie konkursu Arkusz 2012

Nakładem wydawnictwa Tarnogórskiej Fundacji Kultury i Sztuki wkrótce ukaże się arkusz poetycki z tekstami Pana Patryka Chrzana z Dąbrowy Górniczej.

Spośród wielu nadesłanych zestawów wierszy prócz zwycięskiego zestawu, jury postanowiło w porządku alfabetycznym wyróżnić i w sposób szczególny podziękować autorom:

Jan Baron (Chorzów), Janusz Cichoń (Lwówek Śląski), Bożena Kaczorowska (Warszawa), Mariusz Krupienik (Olsztyn), Czesław Markiewicz (Zielona Góra), Anna Przeździecka (Jasienica Dolna), Janusz Solarz (New York), Anna Szołtysek-Grzesikiewicz (Gliwice), Arkadiusz Stosur (Nowy Sącz), Agnieszka Tomczyszyn-Harasymowicz (Głuchołazy).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu.